0850 840 5236 info(at)yeniyurdum.net

A C KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI

 

İLAN AÇIKLAMA

Hakkımızda

2004 yılında kurulmuş olan ‘’A&C Hafriyat İnşaat Limited Şirketi’’ kurulduğu yıldan bugüne başarılı ve sürekli yükselen bir grafik çizmiştir. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz ticari deneyim ve başarılarımız ile kısa sürede Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girdik. Şimdi de inşaat alanındaki başarılarımızı ve güvenilirliğimizi hizmet sektörüne hızla aktarmaya devam ediyoruz.

Kız öğrenci yurdu projesi; aile meclisimizce tasarlanan ve üzerinde çok çalıştığımız bir projeydi. Bizim için bu kadar değer verdiğimiz bir işi hayata geçirmek kolay olmadı. Detaylı analizler ve alan araştırmaları ile projemizi sağlıklı bir temel üzerine oturttuk. Şimdi ise bu kadar emek ve özveri isteyen bu projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çocuklarımızın, gençlik dönemine girdiği bu özel yaşlarda en uygun ve sağlıklı ortamı sağlamayı kendimize amaç edindik. Bu amaç uğruna hiçbir masraftan ve donanımdan kaçınmadan yurtlarımızı eksiksiz bir şekilde sıfırdan düzenledik. Gazi Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde 3 tane farklı yerde, aynı konfor ve güvenlikte kız yurtları açtık.

Yurdumuza gelen her öğrenciyi, ilk önce evladımız daha sonra müşterimiz olarak görmemiz bizi diğer öğrenci yurtlarından ayıran en büyük farktır.

YURT ÖZELLİKLERİ

Sunulan Yemekler


Oda içi Özellik


Sosyal İmkanlar


Güvenlik


Sosyal Medyada Paylaş

  • Facebook
  • Twitter
  • Twitter
  • Twitter
  • Twitter
  • Twitter

Anahtar Kelimeler